Lovely 2 Bed Tower Bridge Apartment Sleeps 6

  • 79 м²
  • 2 спальні
  • 2 ванни кімнати

Lovely 2 Bed Tower Bridge Apartment Sleeps 6 London розташовані районі Тауэр-Хэмлетс, а станція метро Тауер-гілл - на відстані 10 хвилин пішки. Апартаменти розрахований на проживання до 6 гостей.

Це помешкання пропонує гостям фен і шапочки для душу. Крім того, ви знайдете душ.

Lovely 2 Bed Tower Bridge Apartment Sleeps 6 пропонують гостям зручності для самостійного приготування їжі, такі як повністю обладнана кухня та обідня зона, для їхнього задоволення.

Ринок Олд-Спіталфілдс розташований лише за 1.8 км, а Вестмінстерське абатство - на відстані 4.3 км від апартаментів. Пристань для яхт St Katharine Docks знаходиться досить близько до помешкання. Лондонський Тауер також знаходиться на відстані 15 хвилин пішої прогулянки від апартаментів. Lovely 2 Bed Tower Bridge Apartment Sleeps 6 розташовані недалеко від залізничного вокзалу Shadwell.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Lovely 2 Bed Tower Bridge Apartment Sleeps 6 Лондон
New! Central 2Br Flat With Balcony In Whitechapel
Ціна лише для моб. пристроїв

New! Central 2Br Flat With Balcony In Whitechapel

7.0
Добре 1 відгук
92 м від помешкання
Beautiful Apartment Next Tower Bridge E With Aircon
Ціна лише для моб. пристроїв

Beautiful Apartment Next Tower Bridge E With Aircon

162 м від помешкання
USD 287 USD 258
за ніч
River House By Aeria Apartments
Ціна лише для моб. пристроїв

River House By Aeria Apartments

8.0
Дуже Добре 217 відгуків
586 м від помешкання
USD 290 USD 261
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Лондон Сіті Аеропорт
    10 км

    Залізничні вокзали

    Fenchurch Street Station
    900 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Охорона

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    В номерах

    • Зона відпочинку
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Підлога з килимовим покриттям

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт
    • Детектори диму

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 18:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00
    Часті питання
    • ❓
      У квартирі Lovely 2 Bed Tower Bridge Apartment Sleeps 6 можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Lovely 2 Bed Tower Bridge Apartment Sleeps 6 не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • ❓
      У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості зможуть скористатися повністю обладнаною кухнею з електрочайником, посудомийною машиною і духовкою.
    • ❓
      Квартира Lovely 2 Bed Tower Bridge Apartment Sleeps 6 розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Shadwell розташований за кілька кварталів від квартири Lovely 2 Bed Tower Bridge Apartment Sleeps 6.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Лондон Сіті Аеропорт
    10 км

    Залізничні вокзали

    Fenchurch Street Station
    900 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Lovely 2 Bed Tower Bridge Apartment Sleeps 6 Лондон

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити